1

תודה לאתר "הבועה"!


באצטדיון הכדורגל של רמת גן קרו לא מעט אירועים היסטוריים, אבל אירוע כמו אירוע הסיום של "האלופה" - בטוח עוד לא היה שם. מסכי ענק, במה מפוארת, תאורה, זיקוקים מרהיבים ו - 20,000 מעריצים נלהבים שבאו לראות את שני הפרקים האחרונים בעונה הראשונה של "האלופה".  הכל פה!
 
ביום חמישי נערך אירוע הסיום של העונה הראשונה של "האלופה" באצטדיון הכדורגל ברמת גן, בנוכחות של 20,000 איש, רובם ילדים ובני נוער, למרות שבקהל היה ניתן למצוא גם לא מעט מבוגרים. חצי אצטדיון היה מלא באנשים, כשבחצי השני הוצב מסך ענק ובמה מפוארת באווירת HOT. כמו כן, הוצבו שני מסכים נוספים (בגודל בינוני) לטובת אלו שישבו בצדדים והתקשו לצפות מהמסך הגדול. האצטדיון קושט בעשרות דגלי HOT ובתאורה רבה, היו צלמים רבים ועיתונאים, ובשורות ה – VIP ישבו עובדי HOT, אנשי הפקה ועוד מקורבים.

את הערב הנחו מרטין אומנסקי (טוקו) וליאור שמש (עובד), וממש כמו דמויותיהם בסדרה (ואולי בגלל שהם הנחו את האירוע כדמויות שלהם), היו משעשעים ומבדרים מאוד. בלי יותר מידי עיכובים ודיבורים, הודיעו מרטין וליאור כי הגיע הרגע לצפות בפרק 118 – הפרק הלפני אחרון (הפרק שודר באותו הערב ב – HOT3). מיד בתום הפרק, עלה לבמה יהודה לוי וביצע את השיר "רציתי", כשעל המסך הגדול הוקרן הקליפ של השיר (הקהל, כמובן, הצטרף לשירה של יהודה). כשיהודה עלה על הבמה, ובעיקר כשירד ממנה, ליוו אותו שני מאבטחים צמודים (בריונים), ועוד עשרה מאבטחים שעמדו סביב הבמה מחשש להתפרצות של מעריצים לתוך דשא האצטדיון.

כשיהודה סיים לשיר את "רציתי", הוא הודיע שזה הזמן לצפות בבכורה עולמית בפרק 119, הפרק האחרון! פרטים על עלילת הפרק לא נגלה לכם, אבל כן נספר שהפרק גרר תגובות רבות מצד הצופים – בין אם קריאות שמחה, עצב, תדהמה או צחוק. מיד לאחר שידור הפרק, הוזמנו כוכבי הסדרה לבמה – מהכוכבים הראשיים ועד לאחרוני השחקנים, ביניהם – דורי בן זאב (גושגיצה), אלון מזרחי (צחי לביא), החברות הטרנסיות של אלונה, הילה עופר (אלקה) – ממש כולם, חוץ מעפר שכטר ומוסקו אלקלעי שנעדרו מהאירוע בשל נסיעות לחוץ לארץ – עפר נסע ללוס אנג'לס, מוסקו נסע לבודפשט – אבל זה לא הפריע להפקה של "האלופה" לטוס עד אליהם ולצלם אותם לסרטוני וידיאו מיוחדים שהוקרנו באירוע, בהם הם בירכו את הקהל וסיכמו את "האלופה" בכמה משפטים. ניכר שהייתה השקעה רבה מצד HOT, שלמרות היעדרותם של עפר ומוסקו, עדיין דאגו להקליט מהם מסר למעריצים.

על הבמה כל שחקן ושחקנית קיבלו מדליות וזכו בתואר. למשל, עדי הימלבלוי זכתה ב"הריון של השנה", מיטל גל ב"עיניים של השנה" וכדומה. מיד לאחר חלוקת המדליות, ולאחר שכל אנשי ההפקה עלו על הבמה גם הם (כלול שלושת התסריטאים – דרור נובלמן, גל זייד ולימור נחמיאס), עלה על הבמה הזמר הנרי שביצע את שיר הפתיחה של "האלופה". הצטפרו אליה לשירה כל צוות השחקנים, המפיקים, אנשי HOT ו – 20,000 הצופים שהגיעו לאצטדיון, תוך כדי שמאות זיקוקים עיטרו את השמיים. מופע הזיקוקים היה מרהיב ומושקע במיוחד, הוא ארך דקות ארוכות והיה הגראן פינאלה של האירוע.


תמונות:- לחצו להגדיל

     

     
 
   
galya17
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

12שירושה (50)
שושית^^ (24)
[=LiNoR=] (30)
פולרנסיה (28)
שיר!ש (27)
~סתיווש~ (26)
pitbull5 (32)
eyaltheman (24)
«::•°Love°•::» (22)
lironini3 (24)